Ussually the Best moravia Campanella

KENNEDY SA Nadina-sis
KENNEDY SA Nadina-sis
Vítězka CRUFTS -BOB 2009, Světová vítězka -BOB 2009,Evropská vítězka UEBB 2008, Interchampion-CIB, CIE, Champion CZ,SK,PL,A,Cr,Srb,Ur, Klubový šampion ČR, Selectionné Francie,ČR, multi -Klubový vítěz, CACIB, BOB, Nejlepší chovná fena Nationale Elévage ve Francii 2011, 3x Nejúspěšnější fena roku BK-CZ

8 zkoušek z výkonu, lékařské testy CSNB clear, HD B/A, eU-free

Matka např. úspěšného Světového vítěz- BOB 2012 O´Remington Steele Nadina-sis-multi šampion, Selectionné Francie, Holandska Belgie
 


7.týden - první den v zahradě

 


6.týden: plavý a černý pejsek jsou ode dneška ještě volní
26.2.2013 se narodila štěňátka TEXAS-SAM, TRINITTY a TIFFANY!

 

 

Výběr rodičovských párů je chovatelsky velmi zodpovědná práce, sleduji v ní jako chovatel nejen kvalitní a reprezentativní exteriér. Jsem si vědoma toho, že naše štěnata žijí ve svých nových rodinách řadu let a mají být dobrými a spolehlivými pomocníky a přáteli lidí. Povahu rodičů tedy považuji za prioritní rys briardí osobnosti.

Tento vrh je posledním vrhem naší bezkonkurenčně úspěšné KENNEDY – její tituly nikdy nevyváží klady její úžasné a vyrovnané, klidné a rozvážné povahy. Je v chovu briardů jistě nejúspěšnějším jedincem, ale je také naším speciálním psem rodinným. I přes bohatou výstavní kariéru stihla složit 8 zkoušek z výkonu a porodit 4 vrhy.

KENNEDY získala i své tituly Selectionné ve dvou státech Evropy s nejpřísnějšími kritérii pro uznání tohoto prestižního chovného zařazení - Francie a Ceská republika. V roce 2011 se stala Nejúspěšnější chovnou fenou Nationale elévage ve Francii. Svá vítězství a tituly si vždy zaslouženě vyběhala s elegancí a grácií, které jsou pro její prezentaci tak charakteristické.

Kvalitní plemeník jako je Usually byl zvolen pro upevnění kladných vlastností výjimečné linie úspěšných potomků po Pablovi..
Z obou rodičovských linií je vedena krev krásných, silných a elegantních starých briardích chovů, které si svou slávu zasluhují již po řadu generací.