Our new results:


Summarize years 2014-2017 here



Rok 2013
KENNEDY SA Nadina-sis Veteran champion CZ + Sk NAOMI TIGGER Nadina-sis Club champion Czech republic SCOUT REBELL Nadina-sis Junior champion CZ
 + Sk PANTHERE NOIR Nadina-sis C.I.B. + C.I.E., Champion Czech republik, Slowakai, Poland, Croatia, Srbije
 

3.11.2013 Prague Expo Dog

youth class

EX1, CAJC, BOJ-Best of Junior

SCOUT REBELL Nadina-sis

Ch.Stefanescu,RU

 

veteran class

EX1, BOV-Best of veterans

KENNEDY SA Nadina-sis

 

 

inter.class

EX1, CAC

RESCATOR Nadina-sis

 

2.11.2013 Prague Expo Dog

youth class

EX1, CAJC, BOJ-Best of Junior

SCOUT REBELL Nadina-sis

I.Nováková, CZ

 

veteran class

BOV-Best of veterans

KENNEDY SA Nadina-sis

 

 

inter.class

EX1, CAC, reserve CACIB

RESCATOR Nadina-sis

 

27.10.2013 Bratislava-DANUBE duo CACIB ,SK

junior class

EX2

SCOUT REBELL Nadina-sis

M.Wierzchowska,PL

 

veteran class

EX1, Best of veterans

KENNEDY SA Nadina-sis

 

 

inter.class

EX1, CAC

RESCATOR Nadina-sis

 

26.10.2013 Bratislava DANUBE duo CACIB,SK

baby class

TP1

TIFFANY Nadina-sis

L.Voláriková, SK

 

junior class

EX1, CAJC

SCOUT REBELL Nadina-sis

 

 

veteran class

EX1, Best of veterans

KENNEDY SA Nadina-sis

 

 

inter.class

EX1, CAC

RESCATOR Nadina-sis

 

12.10.2013 EXAMS PT2 - Rybnik-Kamien,PL

PANTHERE NOIR Nadina-sis PT2 199 Punkten aus 200! Mit Panthere=SEELEY haben wir 10. Prüfung!

L.Salamon,PL

29.9.2013 Praha – Klubová výstava

baby class

TP2

TIFFANY Nadina-sis

I.Nováková, CZ

 

junior class

EX2

SCOUT REBELL Nadina-sis

 

 

working class

EX1, CAC,CC

PANTHERE NOIR Nadina-sis

 

 

veteran class

EX1, Best of veterans club show

KENNEDY SA Nadina-sis

 

 

inter.class

EX1, CAC,CC

RESCATOR Nadina-sis

 

18.8.2013 UEBB-Poland

baby class

TP3

TIFFANY Nadina-sis

P.Jacoulot, H.Blasselle, J.Dillies-F

 

junior class

EX4

SCOUT REBELL Nadina-sis

 

 

working class

EX2

NAVAJO Nadina-sis

 

 

working class

EX3

PANTHERE NOIR Nadina-sis

 

 

winner class

EX3

O´REMINGTON Nadina-sis

 

 

veteran class

EX1

KENNEDY SA Nadina-sis

 

 

veteran class

EX2

KENDRA SARRAH Nadina-sis

 

Best couple UEBB 2013 – 2. KENDRA SARRAH + O´REMINGTON Nadina-sis
 

3. KENNEDY SA + PANTHERE NOIR Nadina-sis

17.8.2013 Club show -Poland

working class

EX1,CWC

NAVAJO Nadina-sis

P.Jacoulot, H.Blasselle, J.Dillies-F

 

winner class

EX3

O´REMINGTON Nadina-sis

 

 

veteran class

EX1

KENDRA SARRAH Nadina-sis

 

Best couple Club show 2013 – 1. KENDRA SARRAH + O´REMINGTON Nadina-sis
 

16.8.2013 BRIARD CLU SHOW Havířov

baby class

TP1, Best puppy club show

TIFFANY Nadina-sis

J.de Brouwer, F

 

youth class

EX2

SCOUT REBELL Nadina-sis

 

 

working class

EX2, res.CAC

PARIS H.Nadina-sis

 

 

winner class

EX1,CAC,CC, Beste black female

NAOMI TIGGER Nadina-sis

 

 

veteran class

EX1, Best veteran club show

KENDRA SARRAH Nadina-sis

 

 

honors class

EX1, Best breeder´s female

KENNEDY SA Nadina-sis

 

 

junior class

EX1, CAJC, Winner club show – junior m.

RESCATOR Nadina-sis

 

 

open class

EX1,CAC,CC

PANTHERE NOIR Nadina-sis

 

 

working class

EX1,CAC,CC

NAVAJO Nadina-sis

 

 

winner class

EX1,CAC,CC, Best black male, Winner club show - male

O´REMINGTON Nadina-sis

 

Best breeder´s group club show 2013 NADINA-SIS

Best couple club show 2013 - KENNEDY SA + PANTHERE NOIR Nadina-sis

28.7.2013 Internationale dog show Split, Croatia

junior class

Ex2

SCOUT REBELL Nadina-sis

G.Jipping,Nl

 

open class

Ex1,CAC,CACIB,BOB 

PANTHERE NOIR Nadina-sis

 

27.7.2013 Nationale Dog Show Split, Croatia

junior class

Ex2

SCOUT REBELL Nadina-sis

P.Stanton,Se

26.7.2013 Internationale dog show Split, Croatia

junior class

Ex1, Best junior female, BOJ

SCOUT REBELL Nadina-sis

MVDr.G.Ridarčíková,Sk

 

open class

Ex1,CAC,CACIB,BOB

PANTHERE NOIR Nadina-sis

 

25.7.2013 Nationale Dog Show Split, Croatia

junior class

Ex1, Best junior female, BOJ,BOB

SCOUT REBELL Nadina-sis

P.Muntean, Ro

29.6.2013 MVP Intercanis Brno

puppy class

Ex1, Best puppy male

SHERLOCK Nadina-sis

Ing.J.Matyáš, Sk

 

working class

Ex1,CAC,CACIB

PANTHERE NOIR Nadina-sis

 

 

junior class

Ex1,CAJC,BOJ

RESCATOR Nadina-sis

 

 

puppy class

Ex1, Best puppy female

SCOUT REBELL Nadina-sis

 

22.-23.6.2013 Clubschau Schwanau, Germany

puppy class

Ex1, Best puppy female , Best female-junior

SCOUT REBELL Nadina-sis

M.Werkmeister,I.Gossens,H.Blasselle

 

working class

Ex1,VDH CH-CAC, Verhaltenstest 18 Punkte PRÉSELECTION

PANTHERE NOIR Nadina-sis

 

25.5.2013 Bruntál - PANTHERE NOIR Nadina-sis - exams: CANISTERAPEUT dog

8.5.2013 Frýdek-Místek - exams: Working jogging - 20km time limit

4.5.2013 Internationale dog show Subotica,Srbie

working class

Ex1,CAC,CACIB,BOB

PANTHERE NOIR Nadina-sis

 

23.2.2013 Internationale dog show Nitra, Slowakai

working class

Ex1,CAC,CACIB,BOB

PANTHERE NOIR Nadina-sis

O.Vondrouš, Cz

17.11.2012 Horní Životice

 

examin-test ZM!

PANTHERE NOIR

(J.Strach, Cz)

     

Abschlussprüfung CANISTERAPIEHUNDE

 

Telfs,A

ORPHEUS ZOTTI

 

BH (5.Prüfung)

 

 

PANTHERE NOIR

Olomouc,C

       

WORLD DOG SHOW Salzburg 19.5.2012
WORLD WINNER 2012

 

BOB, Ex 1, CACA, CACIB

O´REMINGTON Nadina-sis

 

 

 

Ex

KAJA J., NAOMI, PANTHERE NOIR, MAYLA LOU

(B.Spoljaric, Hr, Opara Janusz,Pl)

     

         

Internationale dog show Opole 28.4.2012

inermediaire class

Ex1, CWC, CACIB

PANTHERE Noir

(M.Václavík, CZ)

   

CRUFTS 2012 – Birmingham

Best male

Ex 2,reserve CC

O´REMINGTON Nadina-sis

 

   

     

18.9.2011 Clubshow Holand

intermediate

Exc1, CAC,Best male-Club Winner, BOB-Selectionné

O´Remington Steele

Mrs.+ Mr.Jones, GB

10.-11. 9.2011 Nationale élevage - Reichshoffen Francie

working class

Exc1, res.CAC, Sélectionné

NAOMI TIGGER

Finsko, J.de Brouwer, H.Blasselle –F

 

sampions class

Exc1, Nejlepší chovná fena Nationale elevage 2011

KENNEDY SA

 

 

intermediate

Exc

O´Remington Steele

 

 

young class

VV

Panthere Noir

 

4.9.2011 Europa dog show Luvsvagen Nederlanden

intermediare class

Ex1, CAC, CACIB-Europa Winner, Best of Breed

O´REMINGTNON STEELE

 

28.8.2011 Selection show BOCHUM

 

SÉLECTIONNÉ Germany

NAOMI TIGGER

 

 

 

Best junior

O´REMINGTNON STEELE

 

 

 

Best baby 6-9 Mon

PANTHERE NOIR

 

27.8.2011 Clubshow BOCHUM –Germany

working class

Ex1, CAC- Best female show, NWR Winner

NAOMI TIGGER

 

 

intermediare class

Ex1

O´REMINGTNON STEELE

 

 

junior

VV1

PANTHERE NOIR

 

23.7.2011 International dog show Split

working class

Ex1,CAC,reserve CACIB

NAOMI TIGGER

 

23.6.2011
Intern.shoe dog Brno

working class

Ex1, CAC,
CACIB

NAOMI TIGGER

Ing.J.Matyáš,Sk

REMI -  klubová výstava v Německu

       
   

REMI - klubová výstava v Holandsku

       
       

Nationale elevage ve Francii

       

       

9.7.2011
WORLD DOG SHOW

travail classe

Ex1

NAOMI TIGGER

S.Giannone

 

jeune classe

Ex2

O´REMINGTNON STEELE

J.Larive,F

 
 

8.7.2011
Champion France

travail classe

Ex1-
4.place noire femelles

PARIS NAOMI TIGGER

L.Montenot, F

12.6.2011 UEBB Jedovnice

Baby class

VN1, Best puppy -male

PANTHERE NOIRE

Ch.Comby,CH, P.Jacoulot,F

 

 

VN3

PARIS HILTON

 

 

Working class

EX1, CAC

NAVAJO

 

 

 

EX1, CAC

NAOMI TIGGER

Breeding group UEBB-3!

   

11.6.2011 Klubová výstava ČR

Puppy class

VN1, Best baby

PANTHERE NOIRE

Ch.Comby,CH, , P.Jacoulot,F

 

 

VN2

PARIS HILTON

Ch.Comby,CH, , P.Jacoulot,F

 

Working class

EX1, CAC

NAVAJO

Jacqulout,F

 

 

EX1, CAC, Best black female

NAOMI TIGGER

Best Breeding group CZ!

10.6.2011 Nationale show Barcelona

 

EX1,CAC, BOB

ODDY OURSON

 

4.6.2011Internationale dog show Nitra

Working class

V1, CAC, CACIB

NAVAJO

 

3.6.2011 Nationale dog show Senec

Working class

V1, CAC

NAVAJO

 

28.5.20111 BELGIUM-Clubshow

Working class

EX1, CAC- Best black female + Clubwinner

NAOMI TIGGER

J.de Brouwer,F

 

Junior class

EX1, Clubwinner jung

O´Remington Steele

I.Gossens, D

21.5.2011 AUSTRIA – Clubshow

Working class

Ex1, CACA Best black female

NAOMI TIGGER

C.de Brouwer,F

         

8.5.2011
DORTMUND FCI JAHRHUNDERTSIEGER-AUSSTELUNG

jung class

V1, VDH JCH - Junior Winner

O´REMINGTON STEELE

Ingrid Gossens (D), Hervé Blasselle (F)

working class

V1, VDH CH, CAC, CACIB- Winner Jahrhundertsieger, Qualifying Award FCI World Champion of Champions Brussels

NAOMI TIGGER

Ingrid Gossens (D), Hervé Blasselle (F)

6.5.2011
DORTMUND VDH EUROPASIEGER.
AUSSTELUNG

jung class

V1, VDH JCH-Europa Junior Winner

O´REMINGTON STEELE

Marc Degeeter (B),Werner Griepenkerl (D)

 

working class

V1, VDH CH, CAC, CACIB- Europa Winner

NAOMI TIGGER

Marc Degeeter (B),Werner Griepenkerl (D)

30.4.2011
Mladá Boleslav - Briard show

working class

V1,CAC

NAVAJO

 
 

working class

V1,CAC

NAOMI TIGGER

E.D.Sobolta,Pl

Our very young NAOMI TIGGER Nadina-sis TOP Beautiful BRIARD CZ 2010 + TOP BRIARD working CZ 2010!

6.2.2011 MVP Brno

working class

Ex1,CAC,CACIB

NAOMI TIGGER

( Ch.Yannes,A)

 

working class

Ex1,CAC

NAVAJO

 

5.2.2011 MVP Brno

working class

Ex1,CAC,CACIB - Nomination of CRUFTS 2012

NAOMI TIGGER

( H.Blasselle, F)

 

working class

Ex1,CAC

NAVAJO

 

22.1.2011
International dog show

working class

Ex1,CAC, CACIB, Champion of Slowakai

NAOMI TIGGER

(G.Ridarcikova,Sk)

 

working class

Ex1,CAC

NAVAJO

Champion of Slovakai

 

champion class

Ex1, , res.CACIB

KAJA J.

 

9.1.2011
Národní výstava Olomouc

working class

Ex1,CAC - Champion of Czech republik

NAOMI TIGGER

(MVDr.B.Zapletalova,CZ)

 

working class

Ex1,CAC, Champion of Czech republik

NAVAJO

 

12.12.2010
CACIB Kassel

 

V1,Jugendsieger

REMINGTNON STEELE

Mme.C.de
Brouwer,F

15.-17.10.2010
NA Dortmund

working class

Ex2, H.Müller, A

 

 

 

 

15.-17.10.2010
Bundessieger-Ausstellung

working class

Ex1,VDH-CA, CAC, res.CACIB

 

 

3.10.2010
Krajowa wystawa Rybnik

working class

V1,CWC, Vítěz-fena, BOB

 

J.Niciewicz, Pl

2.10.2010
Krajowa wystawa briardow

working class

V1, CWC, Vítěz-fena, BOB

 

MUDr.J.Mráková,Cz

26.9.2010
MVP Tulln

intermediate

V1, CACA

 

L.Mach,A

11.9.2010
Nationale elevage Vendome

intermediate

Excellent, tests de caractere18/20

 

 

 

 

 

5.9.2010
Klubová výstava briardů Praha

intermediate

V1,CAC,

NAOMI TIGGER Nadina-sis

best black fena výstavy

 

intermediate

V1,CAC,

NAVAJO Nadina-sis

( MVDr.B.Zapletalová, CZ)

4.-5.9.2010 - JUNIORSHOW Holandsko - O´REMINGTON STEELE - Nejlepší štěně výstavy (J.Anjoran,F)

 

   

28.8.2010
MVP Mladá Boleslav

champion class

Ex1,CAC,res.CACIB

LANCELOT SIR
Nadina-sis

(M.Václavík,CZ)

 

intermediate class

Ex1,CAC,res.CACIB

NAOMI TIGGER Nadina-sis

 

21.8.2010 Club show Katowice

intermediate

Ex1, CWC
Best black female

NAOMI TIGGER

 

15.8.2010 KENNEDY SA passed a special test FPr1!

25.7.2010 Split

intermediate

Ex1, CAC, res.CACIB

NAOMI TIGGER

(S.Cujan,Hr)

24.7.2010 Split

intermediate

Ex1 , CAC, BOB

NAOMI TIGGER

(P.Poduschka, A)

23.7.2010 Split

intermediate

Ex1, CAC, CACIB

NAOMI TIGGER

(M.Sunde,N)

23.7.2010 Split

open cl

Ex1,CAC,res.CACIB

MONSIEUR BELMONDO
Nadina-sis

(J.Anjoran,F a H.Blasselle, F)

22.7.2010 Split

intermediate

Ex1, CAC, BOB

NAOMI TIGGER

(A.G.Kertes,ISR)

22.7.2010 Split

open cl.

Ex1,CAC

MONSIEUR BELMONDO
Nadina-sis

(A.G.Kertes,ISR)

Working weekends 4.7. a 10.-11.7.2010-we test compound:

 

 

 

NAOMI TIGGER ZZO, ZOP a ZPU1!

NAVAJO ZOP a BH!

27.6.2010 UEBB Hüntwagen - BEST IN SHOW - in 2x briard Show 2010 !!!
 

working class

CAC, Best black
female

NAOMI TIGGER NADINA-SIS- Intermediare : excellent 1

Clubwinner UEBB, BOB
( Max Jones, UK)
 

     
26.6.2010 CLUBSHOW Hüntwagen
 

working class

CAC, Best black
female,

NAOMI TIGGER NADINA - SIS-Intermediare :excellent 1

Clubwinner
( Storm Jones, UK)

       
9.10.2009 French Shepherd Clubshow Mosonmagyaróvár,Hungary
 

veteran class

Ex 1, BIS VETERAN

DESPERADO Nadina-sis

 
 

young class

Ex 1, HPJ Junior Winner, BIS JUNIOR

NAOMI TIGGER Nadina-sis

 
 

champion class

Ex1,CAC, Best black female, BOB, BIS

KENNEDY SA Nadina-sis

 
8.10.2009 World dog show Bratislava 2009 - Aramis Joe Lim, Aust

Male fauve

middle class

Ex 1,CAC

MAYBERRY Nadina-sis

 

Male black

open class

EX 3

LANCELOT SIR Nadina-sis

 

 

veteran class

Ex 1

DESPERADO Nadina-sis

Jacques Le Mangan, France

Female black

young class

Ex 1,CAJC, World junior winner female

NAOMI TIGGER Nadina-sis

 

WORLD JUNIOR WINNER BOB JUNIOR CHAMPION OF SLOVAKAI NEFERTITY PRINCES
 

open class

Ex 1, CAC

JAMBALAYA Nadina-sis

 
 

working class

Ex 2, res.CAC

JEAN D´ARC Nadina-sis

 
 

champion class

Ex1,CAC, CACIB, BOB

KENNEDY SA Nadina-sis

 
WORLD WINNER BRATISLAVA 2009
7.10.2009 Clubshow Slovakai – Kamenny mlyn – Patrick Jacoulot, F

Male black

open class

Ex 2, res.CAC

KAJA J.Nadina-sis

 

Female black

young class

Ex1, CAJC, Winner club

NAOMI TIGGER Nadina-sis

 

JUNIOR

working class

Ex1,CAC

KENNEDY SA Nadina-sis

 

8.3.2009 Birmingham CRUFTS

cl.open

First in class, Best bitch, Best of breed

KENNEDY SA

Mr.J.Webb, GB

 

1.3.2009 International Dog Show Zagreb

cl.champion

Ex1, CAC, CACIB, Best of breed

KENNEDY SA

( A.Korosz, H)

28.2.2009 International Dog Show Zagreb

cl.champion

Ex1, CAC, CACIB, Best of breed

KENNEDY SA

( Ing.J.Matyáš, SK)

   

CACIB-BOB-5.nomination  CRUFTS - 2010 ! ( Mgr.M.Redlicky,Pl, O.Vondrouš, CZ)
- KENNEDY SA -  1.briard of Czech republic  GRAND Champion CZ!

17.1.2009 Nationale show Olomouc

champion cl.

Ex 1, CAC, National winner, BIG FCI I

KENNEDY SA

5. ( M.Václavík, CZ)

11.1.2009 Champion of Champion CZ 2008 - Prag - KENNEDY SA - BIG FCI I - 2.!

champion cl.-DESPERADO Ex1,res.CAC-9 yaers!

Kamenný mlyn 12.10.

champion cl.

Ex1,res.CAC-9 yaers!

DESPERADO

 
       

18.10.2008 National Dogshow Užgorod

tchampion cl.

Ex1,CAC

KENNEDY SA

Champion of Ukrajina (O.Goncaryk,UE)

18.10.2008 National Dogshow Brno

intermed.cl.

Ex1, CAC

LANCELOT SIR

National Winner, BOB (M.Krinke, CZ)

12.10.2008 SELECTIONNÉ Praha - JAMBALAYA SELECTIONNÉ CZ !

12.10.2008 Clubshow Kamenny mlyn-SK

champion c.

Ex1, CAC,

KENNEDY SA

Black female-Winner( H.Blasselle,F)

     

11.10.2008 Briardshow Praha

champion c.

Ex1,CAC

JAMBALAYA

( I.Gossens,D)

11.10.2008 Briardshow Praha

working c.

Ex1,CAC,

KENNEDY SA

( I.Gossens,D)

11.10.2008 Briardshow Praha

interm.c.

Ex1,CAC

LANCELOT SIR

( I.Gossens,D)

JEAN d´ARC a KENNEDY SA Nadina-sis 6.10.2008 Champion of Czech republic

5.10.2008 EUROPEAN DOG SHOW

cl.champion

V2,r.CAC,res.CACIB

KENNEDY SA - 2.FEMALE OF EUROPA!

K.Jarvinen,FIN

28.9.2008 Int.dog show TULLN

working class

VD2

KENNEDY SA

S.Kirschbichler,A !!!

27.9.2008Int.dog show České Budějovice

champion class

V1,CAC,res.CACIB

KENNEDY SA

M.Zidar,SL

KENNEDY SA -a piece of suc´cess -working exami´nation ZM!
KENNEDY SA a JEAN ď ARC a piece of suc´cess -working exami´nation ZVV1!

17.8.2008 Int.dog show Bratislava

champion class

V1,CAC,res.CACIB

KENNEDY SA

 

13.7.2008 UEBB show

 class open,working,
champion

excellen1, VDH CHA, KENDRA-CAC BCD

JEAN D´ARC-KENDRA SARRAH-KENNEDY SA NADINANA
SIS

C.de Brouwer, J.de Brouwer, H.Blaselle-F,M.Werkmeister,R.Wollensack-D

12.7.2008-Clubschau Schwanau

 class open,working,
champion

excellen1, VDH CHA, KENDRA-CAC BCD

JEAN D´ARC-KENDRA SARRAH-KENNEDY SA NADINANA
SIS

C.de Brouwer, J.de Brouwer, H.Blaselle-F,M.Werkmeister,R.Wollensack-D

   
Suc´cess 12.-13.7.2008-UEBB show-KENNEDY SA winner!
Monsieur BELMONDO-puppies- 1.! - M.Václavík, Cz

18.5.2008 International show Bratislava

champion c.

V1, CAC, CACIB, BOB

KENNEDY SA

 

MAYBERRY-puppies- 1.! - D.Kuzelj, Slo

LANCELOT SIR

NOMINATION OF CRUFTS 2009!

V1,CAJC

 

 

+ 3.NOMINATION OF CRUFTS 2009 ! + Kennedy - realize -GRAND ŠAMPIONA SLOVENSKA!

17.5.2008 International show Bratislava-CRUFTS 2009

champion c.

V1, CAC, CACIB, BOB, BIG-3rd. place

KENNEDY SA

 

KENNEDY SA - 1.place BRIARD YEAR  2007 CZ!
JEAN D´ARC+ KENNEDY SA- 6.place Briard year 2007 CZ -work!

4.5.2008 NV Banská Bystrica

třída šampionů
třída mladých

V1, CAC
V1, CAJC

KENNEDY SA
LANCELOT SIR

Ing.L.Jančík, CZ

   

20.4.2008 Klubová výstava Netolice

třída vítězů
třída otevřená
třída mladých

V1, CAC
V1, CAC
V1, CAJC

KENNEDY SA
JEAN D´ARC
LANCELOT SIR

J.M.Reiders, N

19.4.2008 MVP České Budějovice

třída šampionů

V1, CAC, res.CACIB

KENNEDY SA

Ing.J.Matyáš, Sk

13.4.2008 MVP Wieselburg

třída šampionů

V1, CAC, CACIB

KENNEDY SA

B.Spoljaric, Sl

   

12.4.2008 NV Ostrava

třída otevřená
třída vítězů
třída mladých

V1, CAC
V1, CAC
V1, CAJC

KENNEDY SA
JEAN D´ARC
LANCELOT SIR

L.Ubrová, Cz

29.3.2008 NV Nitra

třída šampionů
třída mladých

V1, CAC A.Kochan
V1, CAJC

KENNEDY SA
LANCELOT SIR

Pl

9.3.2008 MV Graz

třída šampionů

V1, CAC, res.CACIB

KENNEDY SA

Ch.Janes, A

30.3.2008 MVP Katowice

open class

V1, CWC, CACIB -NOMINACE NA CRUFTS 2009

KENNEDY SA

S.Muthsam, D

29.3.2008 NV Nitra

champion class

V1, CAC

KENNEDY SA

A.Kochan, PL

22.3.2008 MVP Praha

open class

V1, CAC, CACIB, BOB - NOMINACE NA CRUFTS 2009

KENNEDY SA

Dr.K.Fiszdon, PL



Videoukázka

 
5.2.2008 - KENNEDY SA - Slovenský šampion krásy-Champion of Slowakia

9.2.2008 MVP Brno

class young

V1,CAJC A

LANCELOT SIR

A.Zamoyski,Pl

9.2.2008 MVP Brno

open class

V1,CAC,CACIB,BOB

KENNEDY SA

 

26.1.2008 Trenčín - Slowakia

open class

V1, CAC, CACIB, BOB

KENNEDY SA

P.Řehánek, CZ

19.1.2008 Champion of champion CZ 2007- KENNEDY SA 4.!

Nadina-sis

BEST BREED GROUP of Czech r. (Clubshow 2006)

KOMODOR LAW

Winner club young 2006, Champion young CZ

KENNEDY SA

Winner club young 2006, Winner special briards show CZ,SK,Champion young CZ,SK, CAC,res.CACIB

KENDRA SARAH

Excellant 2

JEAN D´ARC

Winner club 2006, Bes black female, Winner speciale briards show CZ 2005,2006,Champion Czech rep., Poland, BOB,3x CACIB

BEAD-LILAC

Best Breed female Czech r.2006, Best Veteran f.World dog show Poznan 2006!
 

18.11.2006 MVP Praha

tř.mladých

V1,CAJC

KOMODOR LAW

 

18.11.2006 MVP Praha

mezitřída

V1, CAC, res.CACIB

KENNEDY SA

M.Krinke, CZ

9.11.2006 WORLD DOG SHOW BEAD-LILAC BEST VETERAN F.!!! H.Kliebenstein,D
9.11.2006 WORLD DOG SHOW tř.mladých V4 KAJA J. S.Muthsam,D
9.11.2006 WORLD DOG SHOW tř.mladých V-6.místo KENNEDY SA  
9.11.2006 WORLD DOG SHOW tř.mladých V-7.místo KATY SHARON  

4.11.2006 MVP Nitra

tř.otevřená

V2,res.CAC

IVONE

 

4.11.2006 MVP Nitra

tř.mladých

V1

KATY SHARON

 

1.10.2006 Krajowa wystawa Rybnik tř.veteránů V1, Nejlepší veterán BEAD-LILAC E.D.Sobolta, Pl
1.10.2006 Krajowa wystawa Rybnik tř.vítězů V1, CWC, Najlepsza suka w rasie JEAN D´ ARC  
1.10.2006 Krajowa wystawa Rybnik tř.mladých V1, Zwyciezca Mlodziezy, BEST JUNIOR KENNEDY SA  
1.10.2006 Krajowa wystawa Rybnik tř.mladých V1, Zwyciezca Mlodziezy KOMODOR LAW  
   
29.9.2006 Havířov Kennedy Sa a Jean d´Arc složily na výbornou zkoušky ZOP

30.9.2006 Havířov

tř.mladých

V1, CAJC

KOMODOR LAW

Klubový vítěz mladých - Winner club jung

30.9.2006 Havířov

tř.mladých

V1, CAJC

KENNEDY SA

Klubová vítězka mladých - Winner club jung

30.9.2006 Havířov

tř.mladých

V2

KENDRA SARRAH

 

30.9.2006 Havířov

tř. vítězů

V1, CAC

JEAN D´ARC

Nejlepší černá fena výstavy, Klubová vítězka - Winner club

30.9.2006 Havířov

otevřená třída

V3

JUSTINE

 

30.9.2006 Havířov

NADINA-SIS

NEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ STANICE!

30.9.2006 Havířov

BEAD-LILAC NADINA-SIS

NEJLEPŠÍ CHOVNÁ FENA!

30.9.2006 Havířov

KENNEDY SA

Splnila podmínky i na Českého junior šampiona! Posuzoval pan Jacques De Brouwer, Francie
2.9.2006 MVP Mladá Boleslav otevřená třída V1, CAC, CACIB JEAN D´ ARC Dr.P.Szemraj, Pl
2.9.2006 MVP Mladá Boleslav tř.mladých V1,CAJC- 4.Nejkrásnější mladá fena výstavy KENNEDY SA  
2.9.2006 MVP Mladá Boleslav tř.mladých V1, CAJC -SPLNIL ČESKÉHO JUNIOR ŠAMPIONA KOMODOR LAW  

26.3.2006 MVP Katowice

třída puppy

Best puppy

KATY SHARON

 

26.3.2006 MVP Katowice

třída otevřená

V2

JEAN D´ARC

 

26.3.2006 MVP Katowice

třída veteránů

V1, Best weteran, Best weteran Katowice 2006 - 3.místo

BEAD-LILAC

Korózs András,H

MVP Trenčín 28.1.2006 tř.šampionu V1,CAC GOSHAWK
MVP Trenčín 28.1.2006 mezitřída V2,res.CAC JUSTINE  
MVP Trenčín 28.1.2006 tř.otevřená V2,res.CAC JEAN D´ARC  
MVP Trenčín 28.1.2006 tř.veteránu V1,Nejlepší veterán BEAD-LILAC  

Prosinec 2005:
Náš JULIUS CAESAR se stal CHAMPION of USA!!!

Listopad 2005:
Naše JASMINE úspěšně absolvovala v Rakousku 2 zkoušky záchranářských psů- Pes záchranář v sutinách(RH F-A) a Pes záchranář v rovinách(RH T-A)!
KW 2.10.2005 Rybnik mezitřída V1, CWC Jean d´Arc A.Zamoyski (PL)
25.9.2005 Speciální výstava briardů Zbraslav tř.vítězů V1,CAC Goshawk

M.Redlicky (PL)

Nejlepší černý pes, Vítěz speciální výstavy, BOB

25.9.2005 Speciální výstava briardů Zbraslav tř.otevřená V1, CAC Jean d´Arc

M.Redlicky (PL)

Nejlepší černá fena, Vítězka speciální výstavy

24.9.2005 NV Brno mezitřída V1, CAC Jean d´Arc Vondrouš, (CZ)
28.8.2005 KW Raciborz   V1, CWC Jean d´Arc dr.P.Semraj (PL)
Francie Nationale d´elevage GOSHAWK selectionné 17.9.2005

rozhodčí : Mme. Werkmeister , M. Thevenon , M. Blasselle, M. Jacqout , M. Legatte
červenec 2005 v Kalifornii slaví úspěchy náš Caesar
MVP Brno 2.7.2005 mezitřída V1, CAC,CACIB,BOB Jean d´Arc Ing.J.Matyáš (SK)
MVP Krakow 26.6.2005 třída prostřední V1, CWC Jean d´Arc P.Sliwka (PL)
Evropská výstava Tulln 3.6.2005 třída šampionů V4 HEMINGWAY Janes (A)
Klubová výstava Hluboká nad Vltavou 28.5.2005 třída šampionů V1, CAC, Nejlepší černý briard GOSHAWK J.J.Dupas (F)

NV Wietzen 15.5.2005 mezitřída V1, VDH-CHA,CAC res. ISSAC Fr.Zambelli (I)

   

Banská Bystrica Klubová výstava 8.5.2005 třída šampionů V2, res.CAC GOSHAWK J.Brower (F)
Banská Bystrica Klubová výstava 8.5. 2005 třída mladých V3 JEAN D´ARC J.Brower (F)
Banská Bystrica Klubová výstava 8.5. 2005 třída mladých V4 JUSTINE J.Brower (F)
Banská Bystrica Klubová výstava 8.5. 2005 třída otevřená V3 IVONE J.Brower (F)
Banská Bystrica Národní výstava třída mladých V1, CAJC JEAN D´ARC G.Ridarčíková, Sk
Banská Bystrica Národní výstava 8.5. 2005 třída otevřená V1, CAC IVONE G.Ridarčíková, Sk
MVP Dortmund 6.5.2005 mezitřída V2, VDH-CHA res. ISSAC Werkmeister (D)
JUSTINE alias Žanetka složila 30.4.2005 zkoušky ZOP
NV Ostrava 19. 3. 2005 třída vítězů V1, CAC GOSHAWK Mgr.N.Střalková,CZ
NV Ostrava 19. 3. 2005 třída otevřená V1, CAC IVONE Mgr.N.Střalková,CZ
NV Ostrava 19. 3. 2005 třída mladých V1,CAJC JUSTINE Mgr.N.Střalková,CZ
MVP Trenčín třída šampionů V2,res.CAC HEMINGWAY P.Řehánek, CZ
MVP Trenčín 29.1. 2005 třída mladých V2 JUSTINE P.Řehánek, CZ
MVP Trenčín 29.1. 2005 třída mladých V1, CAJC JEAN ´D ARC P.Řehánek, CZ
od 10.12.2004 HEMINGWAY Nadina-sis „CHAMPION POLSKI“
Nejlepší černý pes, Vítěz speciální výstavy
Speciální výstava briardů Kamenný mlýn 7. 11. 2004 třída vítězů V1, CAC GOSHAWK MUDr.J.Mráková, (CZ)
13.8.2004   HEMINGWAY Nadina-sis „ŠAMPION SLOVENSKA“
Klubová výstava 
Lodž - P l 
19. 9. 2004
tř.dorostu VN 1 JEAN D´ARC A.Pulikowska-Klimonda (PL)
Klubová výstava 
Lodž - P l 
19. 9. 2004
tř.otevřená  V3 HEMINGWAY MUDr.J. Mráková (CZ)
Dne 12.9.2004 splnil náš Hemingway Nadina-Sis podmínky pro udělení
Polského šampiona krásy!
Speciální výstava pasteveckých psů Chorzov
12.9.2004
tř.otevřená  V1,CWC HEMINGWAY MVDr. Stanko (CZ)
UEBB
5.9.2004
tř.pracovní CAC, Nejlepší černý pes DESPERADO

Uschi Zelenka (D)
Speciální výstava briardů Praha
5.9.2004
tř.dorostu VN 1 JEAN D´ARC MVDr.B.Zapletalová, (CZ)
Speciální výstava briardů Praha 
5.9.2004
tř.dorostu VN4 JUSTINE MVDr.B.Zapletalová, (CZ)
Speciální výstava briardů Praha 
5.9.2004
tř.šampionů V1,CAC GOSHAWK dr.K.Fiszdon (PL)
Speciální výstava briardů Praha 
5.9.2004
Nejúspěšnější chovatelská skupina - NADINA-SIS.
Dne 18.7.2004 splnil náš Hemingway Nadina-Sis podmínky pro udělení
Slovenského šampiona krásy!
MVP Litoměřice 23.5.2004 tř.otevřená - černí V1, CWC, CACIB, BOB GOSHAWK Ing. Dostál Jaromír,Dr.Sc.(CZ)
KV Hlučín
8.5.2004
Kompletní výsledky!!
tř.otevřená - černí V1, CAC, Nejlepší černý pes, Klubový vítěz, BOB GOSHAWK A. Zamoysky (PL)
Náš Goshawk Nadina-Sis získal dne 18.4.2004 titul SELECTIONNÉ Slovenska !!
UEBB show 4.10.2003 tř.otevřená V3 GOSHAWK E.D.Sobolta (PL)
UEBB show 4.10.2003 tř.pracovní V2,res.CAC BOOKER Jacky Dillies (F)
UEBB show 4.10.2003 tř.pracovní V3 DESPERADO  Jacky Dillies (F)
UEBB show 4.10.2003 tř.puppy Nejlepší puppy ISSIS Patric Jacoulot (F)
UEBB show 4.10.2003 tř.pracovní V2,res.CAC GINGER  Patric Jacoulot (F)
UEBB show 4.10.2003 tř.šampionů V2,res.CAC BEAD-LILAC  Patric Jacoulot (F)
UEBB show 4.10.2003 tř.veteránů V2 ACETRIX  Patric Jacoulot (F)
Evropská výstava - Bratislava 3.10.2003 tř.otevřená V2,res.CAC GOSHAWK M.Sieghart (D)
Evropská výstava - Bratislava 3.10.2003 tř.pracovní V2,res.CAC DESPERADO M.Sieghart (D)
Evropská výstava - Bratislava 3.10.2003 tř.pracovní V3 BOOKER M.Sieghart (D)
Evropská výstava - Bratislava 3.10.2003 tř.otevřená V4 GINGER  W.Schicker (D)
Evropská výstava - Bratislava 3.10.2003 tř.šampionů V1,CAC BEAD-LILAC  W.Schicker (D)
Evropská výstava - Bratislava 3.10.2003 tř.veteránů V1 ACETRIX  W.Schicker (D)

Desperado Nadina-Sis je INTERCHAMPION !!

Speciální výstava briardů Praha
7.9.2003 
tř.otevřená
V1,CAC, Nejlepší nekupírovaný pes výstavy
GOSHAWK
S.Giannone (B)
Speciální výstava briardů Praha
7.9.2003 
tř.pracovní
V1, CAC, Nejlepší černý pes výstavy
BOOKER 
S.Giannone (B)
Speciální výstava briardů Praha
7.9.2003 
tř. puppy
2.místo
ISSIS 
S.Giannone (B)
Speciální výstava briardů Praha
7.9.2003 
tř.čestná
1.místo
BEAD-LILAC 
S.Giannone (B)
NV Mladá Boleslav
19.7.2003
tř.pracovní
V1, CAC
GINGER
 
MVP Nitra 
8. 6. 2003
mezitřída V1, CAC HEMINGWAY  
Booker Nadina-Sis je INTERCHAMPION !!
KV Zbraslav
17. 5. 2003
tř.otevřená - černé V4 GINGER M.Werkmeister (D)
KV Zbraslav
17. 5. 2003
tř.otevřená - plaví V HAWK R.Wollensack (D)
KV Zbraslav
17. 5. 2003
mezitř. - plaví V2,res.CAC HEMINGWAY R.Wollensack (D)
KV Zbraslav
17. 5. 2003
tř.šampionů - černí V1, CAC BOOKER R.Wollensack (D)
KV Zbraslav
17. 5. 2003
tř.pracovní - černí V2,res.CAC DESPERADO R.Wollensack (D)
KV Zbraslav
17. 5. 2003
tř.otevřená - černí V3 GOSHAWK R.Wollensack (D)
MVP Opole tř.otevřená - plaví V1, CWC, CACIB, BOB HEMINGWAY E.Buklad (PL)
MVP České Budějovice tř.šampionů - černí V1, CAC, res.CACIB BOOKER Krinke
Klubová výstava K.Mlyn 11.5.2002 tř.otevřená - černí V1, CAC GINGER  Ing. J.Matyáš (SK)
Klubová výstava K.Mlyn 11.5.2002 tř.otevřená - černí V2, res.CAC GOSHAWK Ing. J.Matyáš (SK)
Klubová výstava K.Mlyn 11.5.2002 tř.šampionů - černí V1, CAC BOOKER Ing. J.Matyáš (SK)
Klubová výstava K.Mlyn 11.5.2002 mezitřída - plaví V2 HEMINGWAY Ing. J.Matyáš (SK)
SAGAL získala již po třetí Nejúspěšnější briard roku 2002 ČR!
NV Ostrava 15.3.2003 tř.otevřená - černí Gashawk V1,CAC P.Řehánek
NV Ostrava 15.3.2003 tř.otevřená - plaví Hawk V1,CAC P.Řehánek
NV Ostrava  15.3.2003 tř.prostřední-plaví  Hemingway V1,CAC P.Řehánek
MVP Brno 8.2.2003 tř.otevřená V1,CAC GINGER  MUDr.J. Mráková (CZ)
MVP Brno 8.2.2003 mezitřída V1, CAC HAWK  MUDr.J. Mráková (CZ)
MVP Brno 8.2.2003  tř.otevřená V2, res.CAC HEMINGWAY MUDr.J. Mráková (CZ)
MVP Brno 8.2.2003 tř.šampionů  V1,CAC, res,CACIB BOOKER MUDr.J. Mráková (CZ)
MVP Trenčín 25.1.2003 tř.otevřená V1, CAC, res.CACIB GINGER Milan Krinke (CZ)
MVP Trenčín 25.1.2003 tř.otevřená V1, CAC HEMINGWAY Milan Krinke (CZ)
MVP Trenčín 25.1.2003 mezitřída  V2 HAWK  Milan Krinke (CZ)
Sagal - "Pes roka 2002" Briard klubu Slovenskej republiky!!
Evropská výstava Paříž 10.11.2002 tř.šampionů
V1, CACIB, 
Evropská vítězka, BOB
BEAD-LILAC J.Bremond (F)
MVP Tulln 29.9.2002 tř.pracovní V1, CACA, res.CACIB  BEAD-LILAC E.Kugler (A)
MVP Bratislava 25.8.2002 tř.šampionů V1,CAC,CACIB BEAD-LILAC J.Niciewicz (PL)
MVP Bratislava 24.8.2002 tř.šampionů V1, CAC, CACIB BEAD-LILAC P.Sliwka (PL)

14.8.2002získala naše Sagal další šampionát - Österreichischer Champion!!

Kanada
4.8.2002
již 3.vítězství ve skupině mezi dospělými, Nejlepší štěně výstavy, 4.místo BIS. Do Kanadského šampiona mu v 10 měsících schází jen 1 bod!!!
HOOLIGAN
 
SV briardů  Hlučín 3.8.2002
tř.mladých
V1, CAJC - Nejlepší plavý mladý pes
HEMINGWAY
MUDr. J.Mráková (CZ) 
SV briardů  Hlučín 3.8.2002
tř.otevřená
V1
GINGER 
MUDr. J.Mráková (CZ) 
SV briardů  Hlučín 3.8.2002
tř.vítězů
tř.vítězů - V1, CAC, Nejlepší černý pes
BOOKER
MUDr. J.Mráková (CZ) 
KV  Wroclaw28.7.2002 tř.šampionů V2 BEAD-LILAC H.Blasselle (F)
MVP Oberwart
14.7.2002
tř.pracovní V1,CACA, CACIB, BOB  BEAD-LILAC N.H.Corbett (E)
MVP Oberwart
14.7.2002
tř.otevřená V1, CAC, CACIB BOOKER N.H.Corbett (E)
MVP Zalaegerszeg
13.7.2002
tř.šampionů
V1,CAC, CACIB, BOB, BOG, res. Best of day!
BEAD-LILAC D.Kuzejl (SL)
MVP Zalaegerszeg
13.7.2002
tř.otevřená V2, res.CAC, res.CACIB BOOKER D.Kuzejl (SL)
MVP Zalaegerszeg
13.7.2002
tř.otevřená V1, CAC, CACIB DESPERADO D.Kuzejl (SL)
MVP Krakow
30.6.2002
tř.šampionů
V1,CWC, CACIB, Najlepsza suka w rasie
BEAD-LILAC
M.Redlicky (PL)
MVP Krakow
30.6.2002
 
tř.otevřená
V1, CWC, CACIB, BOB, Najlepsy pies w rasie - 
(v konkurenci 10 psů!)
BOOKER
M.Redlicky (PL)
MVP Krakow
30.6.2002
 
tř.mladých
V1, Vítězka mladých
CLOU Batina (dcera Bookera)
M.Redlicky (PL)
MVP Krakow
30.6.2002
tř.otevřená V1, CWC - (v konkurenci 11 fen)  BIEN Batina (dcera Agassiho) M.Redlicky (PL)
MVP Brno
29.6.2002
tř.šampionů V1, CAC,CACIB, BOB,3.místo v FCI I BEAD-LILAC E.D.Sobolta (PL)
MVP Brno
29.6.2002
tř.otevřená V1, CAC, res.CACIB BOOKER E.D.Sobolta (PL)
MVP Brno
29.6.2002
tř.mladých
V2
HEMINGWAY
E.D.Sobolta (PL)
SELECTION ČR    19.5.2002    Selection  BEAD-LILAC

C.de Brouwer (F) MUDr.J.Mráková (CZ)  MVDr. Kocúrová (SK)

KV  Zbraslav18.5.2002 tř. šampionů V1, CAC, Nejlepší fena tř.šampionů, Nejlepší černá fena BEAD-LILAC C.de Brouwer (F)
KV  Zbraslav18.5.2002 tř. otevřená V1, CAC BOOKER C.de Brouwer (F)
KV  Zbraslav18.5.2002 mezitřída V3 GINGER C.de Brouwer (F)
KV  Zbraslav18.5.2002 mezitřída V1 GOSHAWK C.de Brouwer (F)
SELECTION SK 12.5.2002    Selection  BEAD-LILAC Ch.Comby (CH), MVDr. Kocúrová
Klubová výstava Bratislava11.5.2002 tř. šampionů  V1, CAC  BEAD-LILAC Ch.Comby (Ch)
Klubová výstava Bratislava11.5.2002 tř. otevřená V1, CAC BOOKER  Ch.Comby (Ch)
Klubová výstava Bratislava11.5.2002 mezitřída V3 GOSHAWK Ch.Comby (Ch)
MVP Wieselburg  22.4.2002 tř. pracovní  V1, CACA, CACIB, BOB Rassebester BEAD-LILAC D.Kuzejl (SL)
MVP Katowice 24.3.2002 tř. šampionů V1,CWC,CACIB,BOB, Nejlepší fena plemene BEAD-LILAC Stefan Sinko (SL)
Klubová výstava Budapešť 23.3.2002 tř. šampionů V1,CAC BEAD-LILAC Zeidl József (H)
MVP GRAZ
3.3.2002
tř. pracovní V2,res.CAC, res.CACIB BEAD-LILAC Steffi Kirschbichler (A)
9.2.2002  
MVP Brno
tř. šampionů V1,CAC, CACIB BEAD-LILAC Jaroslav Matyaš (SK)
 9.2.2002  
MVP Brno
mezitřída V1,CAC GINGER Jaroslav Matyaš (SK)
26.1.2002
MVP Trenčín

tř. šampionů V1,CAC, res.CACIB BEAD-LILAC Siklósi Béla (H)
mezitřída V1,CAC GINGER Siklósi Béla (H)
tř. mladých V1,CAJC,
Nejlepší mladý pes
GOSHAWK Siklósi Béla (H)
TOPlist
konepsikocky